Pilecki, Wesele, Wyklęty…

0

Moi Drodzy,

po podróży po Stanach, szczególnie po zwiedzeniu parków narodowych: Grand Canyon, Bryce, Zion i Arches nabrałem nowych sił i energii do życia i pracy.

Właśnie zacząłem próby do spektaklu „Wesele”w Teatrze Polskim w Warszawie. Reżyseruje go Krzysztof Jasiński-dyrektor teatru „Stu”w Krakowie.Gram u boku cudownych aktorów :Andrzeja Seweryna, Joanny Trzepiecińskiej, Piotra Cyrwusa, Natalii Sikory, Lidii Sadowej, Ewy Makomaski, Szymona Kuśmidra, Jerzego Szejbala i Pawła Krucza. Premiera zaplanowana jest na 29 stycznia 2015r.

Będzie to mój drugi gościnny występ w Teatrze Polskim po Królu Learze,który wraca na afisz w połowie stycznia.

Natomiast 25 lutego 2015r.na ekrany kin w całej Polsce wejdzie film fabularny pt.”Pilecki”w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego,w którym gram tytułową rolę.Warto przybliżyć tą postać i jego bohaterską postawę szczególnie młodemu pokoleniu Polaków.

Moja fundacja „Między Słowami”wciąż zbiera środki na film fabularny o żołnierzach niezłomnych pt.”Wyklęty”. W obsadzie m.in Olgierd Łukaszewicz, Jerzy Zelnik, Piotr Cyrwus, Janusz Chabior.

Tych wszystkich, którzy chcą nas wspomóc w realizacji filmu zachęcam do kupna cegiełek w postaci audiobooka z raportem Rotmistrza Pileckiego w moim wykonaniu i filmu fabularnego o oficerach Katynia pt.”Pre Mortem” lub przekazywania dowolnych darowizn. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie: www.fundacjamiedzyslowami.pl

Dziękuję Wam za pomoc 🙂

Marcin

 

 

 

 

 

Comments

Leave a Reply

Required Fields *
Your email will not be published.