Pilecki, Historia Roja, Teatr Polski

0

Dziękuję Wam z serca za wszystkie serdeczne maile związane z moją rolą Rotmistrza Witolda Pileckiego w filmie pt. Pilecki.
Cieszę się, że dane mi było wcielić się w tak ważną dla historii Polski postać i że poruszyła ona w Was tyle emocji.
Dziękuję także za Waszą liczną obecność na wszystkich spotkaniach ze mną po projekcji tego obrazu: w Tarnowie, Katowicach, Łodzi, Grójcu, Sokółce i wielu innych miejscach.

Kolejną postać Żołnierza Wyklętego w moim wykonaniu będziecie mogli obejrzeć 4 marca 2016 r.przy okazji długo wyczekiwanej premiery filmu Jerzego Zalewskiego pt. Historia Roja. Jest to pierwszy film fabularny o Żołnierzach Wyklętych.
Gram tam brata głównego bohatera Romana Dziemieszkiewicz ps. Pogoda.
Na marginesie informuję Was,że zostałem ambasadorem biegu pt. Tropem Wilczym poświęconym pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg odbędzie się 1 marca 2016r. w ok.150 miastach w całej Polsce a także w kilkunastu miastach polonijnych za granicą. Zachęcam Was do jego udziału.
Organizatorem jest fundacja Wolność i Demokracja.

Od 1 września 2015r.  jestem już aktorem Teatru Polskiego im.Arnolda Szyfmana w Warszawie.
Po prawie 13-stu latach rozstałem się z Teatrem Kwadrat aby spróbować swych sił w poważnym repertuarze. Możecie obejrzeć mnie na deskach Teatru Polskiego w następujących sztukach: Thermidor, Wesele, Król Lear oraz Cyd.

Oprócz tego gościnnie w Kwadracie na małej scenie Bistro wciąż gram antysystemowy monodram komediowy pt.Rozkwaś Polaka!

A 11 grudnia 2015r. kolejna premiera z moim udziałem tym razem w Teatrze Kamienica.Będzie to komedia Milo Gawrana pt.Wszystko o mężczyznach. Ze mną wystąpią jeszcze Arek Janiczek i Michał Lesień.

Zachęcam Was także do śledzenia moich zawodowych poczynań na facebookowym funpag’u 🙂

Comments

Leave a Reply

Required Fields *
Your email will not be published.