Dywizjon 303

0

Witajcie,

jestem już po pierwszych zdjęciach do filmu pt.”Dywizjon 303″ w reżyserii Wiesława Saniewskiego i Denisa Delića ,opowiadającego o niezwykłym bohaterstwie naszych polskich lotników. Gram w nim kanadyjskiego kapitana Johna Kenta, który był przez krótki czas dowódcą dywizjonu.Za swoje zasługi został odznaczony przez generała Sikorskiego orderem Virtuti Militari a przez swoich polskich kolegów był żartobliwe określany mianem „Kentowskiego”.Premiera przewidziana jest na wiosnę 2017roku.

Zapraszam tych wszystkich,którzy nie widzieli jeszcze mojego komediowego „one man show” pt.”Rozkwaś Polaka!”autorstwa Wojtka Miłoszewskiego na Scenę Bistro do Teatru Kwadrat 14-go lub 15-go października o godz.19.30 Bilety w cenie 30 i 40 zł do nabycia na stronie :teatrkwadrat.pl Spieszcie się bo liczba miejsc jest ograniczona.

Na wesoło również występuję gościnnie w Teatrze Kamienica w spektaklu „Wszystko o mężczyznach”Miro Gavrana. Najbliższy spektakl z moim udziałem 13-go listopada b.r.Kolejne 4 grudnia w Koszalinie i 5-go grudnia w Szczecinie.

Jeżeli chcecie mnie zobaczyć w poważniejszym repertuarze zapraszam Was do Teatru Polskiego w Warszawie,który jest teraz  moim macierzystym teatrem.Tam możecie mnie obejrzeć w takich spektaklach jak:Wesele,Cyd,Irydion,Thermidor czy Król Lear.

Premiera filmu „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego,którego producentem jest moja fundacja Między Słowami przewidziana jest na 3 marca 2017 roku.

Do zobaczenia!

Marcin

 

 

Zapisz

Comments

Leave a Reply

Required Fields *
Your email will not be published.