WITAM W NOWYM, DOBRZE ROKUJĄCYM ROKU!!!

Witajcie w Nowym Roku,

właśnie stuknęło mi niedawno 35 lat ale uważam, że wiek tylko pracuje na moją korzyść.
Człowiek nabiera nie tylko doświadczenia ale i dystansu do samego siebie i otaczającej go rzeczywistości, której też jakoś uważniej zaczyna się przyglądać.
Mam nadzieję,że również dla Was rok 2014-sty zapowiada się ciekawie.

Jeśli nie to musicie nabrać jak najszybciej przekonania, że będzie on dla Was wyjątkowy i pełen radosnych wydarzeń bowiem jesteśmy tym co myślimy i przyciągamy podświadomie to o czym myślimy:-)
Już niebawem zaczynam zdjęcia do kolejnej serii serialu „Ojciec Mateusz”. Wystąpię gościnnie w odcinku 147 jako czarny charakter Andrzej Bednarek,który przyczyni się do zniesławienia tytułowego bohatera.W „Klanie” mój bohater Rafał(tym razem pozytywny) będzie bronił Oli Lubicz przed nachalnym stalkerem,którym okaże się jej własny szef.
W teatrze wciąż możecie mnie oglądać na deskach Teatru Kwadrat w sztukach:” Berek czyli upiór w moherze”:14 luty,”To tylko sztuka”:1,2 marca
15 marca zapraszam Was do klubu przy ul.Hożej 51 gdzie o g.20 pokażę swój one man show pt.”Rozkwaś Polaka!”autorstwa Wojtka Miłoszewskiego.Bilety w cenie 40 zł.Rezerwacje pod nr 501 150 379 lub pod adresem:[email protected]
Ten komediowy spektakl grał też będę wcześniej 24 stycznia w Kielcach w kinie Moskwa oraz w 16 lutego w Rzeszowie w Teatrze Nowym.
W marcu szykuję także wycieczkę z tym tytułem do Londynu.
Od 4 lutego zaczynam próby w Teatrze Polskim w Warszawie do spektaklu „Król Lear”w reżyserii Jacquesa Lassal’a.Premiera 26 kwietnia 2014 roku.Rolę tytułową zagra Andrzej Seweryn.
Książę Kornwalii,którego będę grał to czarny charakter,który wespół ze swoją żoną Reganą(Anna Cieślak)przyczynią się solidnie do upadku Leara.W obadzie zobaczycie także:Piotra Cyrwusa,Jerzego Szejbala,Lidię Sadową,Szymona Kuśmidra i innych.
Jeśli kochacie swoją pracę tak jak ja to jesteście szczęściarzami, jeśli nie to może najwyższy czas pomyśleć o zmianach!Życie jest zbyt krótkie na robienie czegoś co nie daje Ci satysfakcji
pozdrawiam Was serdecznie!
Marcin Kwaśny